Tak Polonia powstrzymała Widzew II, który uratował punkt w 97 minucie ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Tak Polonia powstrzymała Widzew II, który uratował punkt w 97 minucie
Tak Polonia powstrzymała Widzew II, który uratował punkt w 97 minucie Fot. Adrian Lizakowski
W minioną sobotę rozegrano w Piotrkowie Trybunalskim hitowy mecz IV ligi. Miejscowa Polonia zmierzyła się z liderem tabeli Widzewem II Łódź. Po 90 minutach było 1:0, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Miejscowa Polonia po 90 minutach prowadziła z liderem tabeli Widzewem II Łódź 1:0, po golu Adriana Malickiego z rzutu karnego tuż przed końcem pierwszej połowy.
Goście walczyli jednak do końca i już w siódmej minucie doliczonego czasu gry Konrad Niedzielski wpakował głową piłkę do piotrkowskiej bramki. Mecz skończył się podziałem punktów. W najbliższą sobotę widzewiacy zmierzą się na swoim boisku z GKS Bełchatów i jeśli wygrają będą bardzo blisko awansu na trzecioligowe boiska. Początek meczu o godzinie 12.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z piotrkowskiego meczu. Ich autorem jest Adrian Lizakowski. ą

Tak Polonia powstrzymała Widzew II, który uratował punkt w 9...