Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Oto najpopularniejsi nauczyciele w Łódzkiem. Wyniki wojewódzkiego etapu plebiscytu Nauczyciel na Medal 2023 ZDJĘCIA

REDAKCJA
W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i informacje o liderkach głosowania  w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2023. Przedstawiamy najpopularniejszych nauczycieli w Łódzkiem, którzy w poszczególnych kategoriach plasują się na miejscach I-V
W naszej galerii znajdziecie zdjęcia i informacje o liderkach głosowania w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2023. Przedstawiamy najpopularniejszych nauczycieli w Łódzkiem, którzy w poszczególnych kategoriach plasują się na miejscach I-V Nadesłane
Za nami wielki finał wojewódzkiej odsłony plebiscytu Nauczyciel na Medal 2023. Oto laureaci głosowania w wojewódzkim etapie w poszczególnych kategoriach: Nauczyciel Przedszkola, klas 0-III, klas IV-VIII oraz szkoły ponadpodstawowej. Zwycięzców i liderów głosowania przedstawiamy w naszej galerii zdjęć.

Oto najpopularniejsi nauczyciele w Łódzkiem. Za nami wojewódzka odsłona plebiscytu Nauczyciel na Medal 2023

Zaszczytne tytuły zostały przyznane najpierw w każdym powiecie, a już niebawem zostaną przyznanie na arenie wojewódzkieh, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji - od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy. Podobnie jak w tym roku, plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie.
OTO WYNIKI

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

W przypadku nauczycieli przedszkola do wymienionych cech z pewnością trzeba dodać pełne ciepła i cierpliwości podejście do maluchów na początku ich oświatowej ścieżki oraz dobry kontakt z rodzicami dzieci.

W osobnej kategorii, głosami naszych Czytelników, zostaną przyznane nagrody dla dyrektorów placówek oświatowych - szkół i przedszkoli. Zgłoszenie kandydata w tej kategorii to dobra okazja, aby docenić tych, którzy doskonale prowadzą placówki edukacyjne i są dobrymi organizatorami.

Nagrody dla przedszkoli, szkół i uczelni

W plebiscycie zostaną także nagrodzone placówki edukacyjne - przedszkola, szkoły i uczelnie. W przypadku przedszkoli najważniejsza jest oczywiście ocena rodziców, którzy powierzają placówkom edukacyjnym swoje pociechy. Oni oceniając przedszkole, biorą pod uwagę wiele różnych czynników.

W kategorii dla szkół podstawowych i średnich chcemy nagrodzić szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli.

Uczelnie - publiczne i niepubliczne - zgłoszą do nagrody studenci, dla których poza aspektem edukacyjnym, ważne są także kwestie organizacyjne oraz jakość komunikacji i obsługi oferowana przez szkołę wyższą.

Podobnie, jak w poprzedniej edycji plebiscytu, głosami naszych Czytelników zostanie wybrana także najlepsza szkoła językowa w naszym województwie. O tym, gdzie najlepiej można się nauczyć obcego języka najlepiej wiedzą ci, którzy korzystali z takiej nauki. Dlatego to ich głosami zostanie wybrana najlepsza szkoła językowa w naszym regionie.

Jak co roku nie zabraknie jednak dobrze znanych elementów naszej akcji. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbędzie się w styczniu 2024 roku. Natomiast wiosną przyszłego roku przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.
[g]9547221/g]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dyskusja o wynagrodzeniach w ochronie zdrowia. Problem pielęgniarek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lowicz.naszemiasto.pl Nasze Miasto