W Białej Rawskiej odbyła się Rejonowa „Licealiada” Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

ZSP Rawa Maz - ZSZ nr 1 Skierniewice 3 : 1

ZSZ nr 3 Skierniewice - ZSP nr 2 Łowicz 3 : 0
II LO Łowicz - ZSP Rawa Mazowiecka 3 : 1

Z kolei mecze finałowe zakończyły się następującymi rozstrzygnięciami:
o V m. LO Rawa Maz - ZSZ nr 1 Skierniewice 2 : 3
o III m. ZSP nr 2 Łowicz - ZSP Rawa Maz 3 : 2
o I m. ZSZ nr 3 Skierniewice - II LO Łowicz 3 : 2

W turnieju zwyciężyły tenisistki stołowe reprezentujące ZSZ nr 3 ze Skierniewic (Michalina Markus, Adrianna Zatorska, Agnieszka Bomba), przed zawodniczkami z II LO w Łowiczu (Ksenia Włuczyńska, Karolina Kasińska, Ilona Bryszewska). Te dwa zespoły będą reprezentować region podczas finałów wojewódzkich. Kolejne miejsca przypadły drużynom: ZSP nr 2 Łowicz, ZSP Rawa Mazowiecka, ZSZ nr 1Skierniewice i LO Rawa Mazowiecka,

W meczu o III miejsce ZS nr 1 Kutno uległ LO z Rawy Mazowieckiej 1 : 3
W wielkim finale tenisiści stołowi z Białej Rawskiej pokonali reprezentację I LO z Łowicza
3 : 0

Reprezentacje ZSP Biała Rawska (Damian Rybak, Jakub Synowiecki, Karol Czech) oraz
I LO Łowicz (Piotr Podsędek, Mateusz Podsędek) wywalczyły kwalifikacje do finałowego turnieju wojewódzkiego. Kolejne miejsca zajęły drużyny LO Rawa Mazowiecka,
ZS nr1Kutno, LO Skierniewice, ZSP nr 4 Łowicz, ZSZ nr 1Skierniewice ,ZS nr 4 Kutno