Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Pszczyna
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Pszczyna podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- SKROBOL Dariusz Mariusz - KWW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE: 67,23% (13 449 głosów)
- RASZKA Katarzyna Magdalena - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 25,5% (5 101 głosów)
- MOŃ Czesław Karol - KWW PSZCZYŃSKIE JEST JEDNO: 7,27% (1 455 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BAŁUCH Tadeusz Grzegorz: pozycja 1 : 3,5% (1 162 głosów)
- KOPIEC Henryk Franciszek: pozycja 2 : 3,5% (1 162 głosów)
- FABIAN Gabriela Barbara: pozycja 3 : 3,5% (1 162 głosów)
- GRZECHNIK Józef Jan: pozycja 4 : 3,5% (1 162 głosów)
- BACHUL Leokadia Krystyna: pozycja 5 : 3,5% (1 162 głosów)
- STALMACH Elżbieta Maria: pozycja 6 : 3,5% (1 162 głosów)
- CHRÓSZCZ Szymon Piotr: pozycja 7 : 3,5% (1 162 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GRUND Dominika Jolanta: pozycja 1 : 0,6% (198 głosów)
- KRAUS Dominika Izabella: pozycja 2 : 0,6% (198 głosów)
- WIECZOREK Beata Ewa: pozycja 3 : 0,6% (198 głosów)
- SZCZOTKA Rafał Henryk: pozycja 4 : 0,6% (198 głosów)
- MAŁEK Mateusz Patryk: pozycja 5 : 0,6% (198 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE JEST JEDNO:
- JANYGA Iwona Barbara: pozycja 1 : 0,35% (115 głosów)
- FURCZYK-TENDERA Renata Joanna: pozycja 2 : 0,35% (115 głosów)
- GAŻA Joanna Krystyna: pozycja 3 : 0,35% (115 głosów)
- JANYGA Henryk Jan: pozycja 4 : 0,35% (115 głosów)
- MICZEK Jan Feliks: pozycja 5 : 0,35% (115 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE:
- SZOSTAK Maria Danuta: pozycja 1 : 4,61% (1 531 głosów)
- LEKI Marcelina Ewa: pozycja 2 : 4,61% (1 531 głosów)
- CHRAPKIEWICZ Marek Tomasz: pozycja 3 : 4,61% (1 531 głosów)
- KLOC Piotr Franciszek: pozycja 4 : 4,61% (1 531 głosów)
- KOŁOSOWSKA Monika Adriana: pozycja 5 : 4,61% (1 531 głosów)
- STEBEL Agnieszka Małgorzata: pozycja 6 : 4,61% (1 531 głosów)
- SKROBOL Natan Chrystian: pozycja 7 : 4,61% (1 531 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ:
- KUBIS Damian Tomasz: pozycja 1 : 1,22% (406 głosów)
- URBANEK Zbigniew Łukasz: pozycja 2 : 1,22% (406 głosów)
- SZCZOTOK Izabela Helena: pozycja 3 : 1,22% (406 głosów)
- MAZURCZYK Paweł Stanisław: pozycja 4 : 1,22% (406 głosów)
- STANIECZEK Grażyna Jolanta: pozycja 5 : 1,22% (406 głosów)
- BŁAUT Renata Faustyna: pozycja 6 : 1,22% (406 głosów)
- ZUBER Dariusz Stanisław: pozycja 7 : 1,22% (406 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA:
- DUTKOWSKI Marek Piotr: pozycja 1 : 4,29% (1 426 głosów)
- STIEBER Maciej Roman: pozycja 2 : 4,29% (1 426 głosów)
- SOJKA-JANY Bernadeta Krystyna: pozycja 3 : 4,29% (1 426 głosów)
- PIESIUR Michael Marco: pozycja 4 : 4,29% (1 426 głosów)
- SPYRA Ireneusz Piotr: pozycja 5 : 4,29% (1 426 głosów)
- CHWEDYNA Ewa Genowefa: pozycja 6 : 4,29% (1 426 głosów)
- WOLSKA Teresa Wiesława: pozycja 7 : 4,29% (1 426 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RASZKA Katarzyna Magdalena: pozycja 1 : 3,66% (1 138 głosów)
- SZKLORZ Marek Ludwik: pozycja 2 : 3,66% (1 138 głosów)
- KALINOWSKA Danuta Marzena: pozycja 3 : 3,66% (1 138 głosów)
- MYGA Zygmunt: pozycja 4 : 3,66% (1 138 głosów)
- LEKKI Józef Leon: pozycja 5 : 3,66% (1 138 głosów)
- WOREK Aleksander Adam: pozycja 6 : 3,66% (1 138 głosów)
- SKAŹNIK Joanna Agnieszka: pozycja 7 : 3,66% (1 138 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MAGIERA Aleksandra Beata: pozycja 1 : 0,61% (189 głosów)
- DZIUBIŃSKA Ewa Maria: pozycja 2 : 0,61% (189 głosów)
- ŻUR Tomasz Marcin: pozycja 3 : 0,61% (189 głosów)
- ROZMUS Joanna Katarzyna: pozycja 4 : 0,61% (189 głosów)
- LAZAR Damian Stanisław: pozycja 5 : 0,61% (189 głosów)
- KOCHAN Rafał Janusz: pozycja 6 : 0,61% (189 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE JEST JEDNO:
- KURCZAB Marianna Teresa: pozycja 1 : 0,38% (119 głosów)
- SIWULA Przemysław Mariusz: pozycja 2 : 0,38% (119 głosów)
- ANTOLAK Barbara: pozycja 3 : 0,38% (119 głosów)
- ANTOLAK Leszek Szczepan: pozycja 4 : 0,38% (119 głosów)
- ŚWIĄTKOWSKA Mirosława Elżbieta: pozycja 5 : 0,38% (119 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE:
- WIDŁOK Kamil Mateusz: pozycja 1 : 4,08% (1 270 głosów)
- LEŚNIEWSKI Marcin Jarosław: pozycja 2 : 4,08% (1 270 głosów)
- SZMAJDUCH Barbara Antonina: pozycja 3 : 4,08% (1 270 głosów)
- PASZKO Danuta Maria: pozycja 4 : 4,08% (1 270 głosów)
- CHUDY Janusz Michał: pozycja 5 : 4,08% (1 270 głosów)
- MEJSAK Marta Magdalena: pozycja 6 : 4,08% (1 270 głosów)
- RĄBA Monika Anna: pozycja 7 : 4,08% (1 270 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA:
- GARDIASZ Arkadiusz Maciej: pozycja 1 : 5,75% (1 788 głosów)
- KUCZERA Grzegorz Konrad: pozycja 2 : 5,75% (1 788 głosów)
- GRANDA Jacek Paweł: pozycja 3 : 5,75% (1 788 głosów)
- JASIŃSKA Elżbieta: pozycja 4 : 5,75% (1 788 głosów)
- ŁĘKAWSKA-BOROŃ Joanna: pozycja 5 : 5,75% (1 788 głosów)
- SZCZOTKA Katarzyna Maria: pozycja 6 : 5,75% (1 788 głosów)
- TOMCZYKIEWICZ Szymon Marian: pozycja 7 : 5,75% (1 788 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MAŃKA Andrzej Łukasz: pozycja 1 : 2,95% (1 337 głosów)
- PISZCZEK Kordian Piotr: pozycja 2 : 2,95% (1 337 głosów)
- MASNY Barbara Anna: pozycja 3 : 2,95% (1 337 głosów)
- KLOC Irena Weronika: pozycja 4 : 2,95% (1 337 głosów)
- KAIM-BAŁUCH Aleksandra Zofia: pozycja 5 : 2,95% (1 337 głosów)
- PAKUŁA Emil Zenon: pozycja 6 : 2,95% (1 337 głosów)
- DZIUBIŃSKA-CZYŻYK Eleonora Bronisława: pozycja 7 : 2,95% (1 337 głosów)
- SZWEDA Mariusz Dawid: pozycja 8 : 2,95% (1 337 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŻYŁA Remigiusz Aleksander: pozycja 1 : 0,32% (147 głosów)
- LAZAREK Józef Franciszek: pozycja 2 : 0,32% (147 głosów)
- BECZAŁA Ewelina Anna: pozycja 3 : 0,32% (147 głosów)
- SKOWRON Marta Maria: pozycja 4 : 0,32% (147 głosów)
- BORSKI Łukasz Grzegorz: pozycja 5 : 0,32% (147 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE JEST JEDNO:
- MOŃ Czesław Karol: pozycja 1 : 0,43% (196 głosów)
- WAGNER Andrzej Jan: pozycja 2 : 0,43% (196 głosów)
- KLIMEK Gabriela Daniela: pozycja 3 : 0,43% (196 głosów)
- GRAJCAREK Maria Małgorzata: pozycja 4 : 0,43% (196 głosów)
- WĄSIK Józef Mirosław: pozycja 5 : 0,43% (196 głosów)
- MAZIARCZYK Danuta Regina: pozycja 6 : 0,43% (196 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE:
- SZCZOTKA Leszek Jacek: pozycja 1 : 3,44% (1 559 głosów)
- WOJTANOWICZ Andrzej Marian: pozycja 2 : 3,44% (1 559 głosów)
- PIECH Magdalena Danuta: pozycja 3 : 3,44% (1 559 głosów)
- WOJTALA Marek Gabriel: pozycja 4 : 3,44% (1 559 głosów)
- PŁAWECKA Katarzyna Urszula: pozycja 5 : 3,44% (1 559 głosów)
- PODBIOŁ Krzysztof Mateusz: pozycja 6 : 3,44% (1 559 głosów)
- RZADKOWSKA Barbara Krystyna: pozycja 7 : 3,44% (1 559 głosów)
- KMIECIK Krystian Korneliusz: pozycja 8 : 3,44% (1 559 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ:
- SOSNA Renata Katarzyna: pozycja 1 : 2,41% (1 093 głosów)
- PSIK Barbara Maria: pozycja 2 : 2,41% (1 093 głosów)
- KUBIS Jacek Damian: pozycja 3 : 2,41% (1 093 głosów)
- PUSTELNIK Marek Ludwik: pozycja 4 : 2,41% (1 093 głosów)
- MAMOK Artur Krzysztof: pozycja 5 : 2,41% (1 093 głosów)
- TENDERA Agata Anna: pozycja 6 : 2,41% (1 093 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA:
- DYRDA Renata Małgorzata: pozycja 1 : 3,35% (1 515 głosów)
- SPEK Jolanta Maria: pozycja 2 : 3,35% (1 515 głosów)
- PYCHYŃSKA Halina Celina: pozycja 3 : 3,35% (1 515 głosów)
- WITOSZ Krystyna Wanda: pozycja 4 : 3,35% (1 515 głosów)
- STENCEL Mariusz Andrzej: pozycja 5 : 3,35% (1 515 głosów)
- SOLIK Wojciech Michał: pozycja 6 : 3,35% (1 515 głosów)
- NIEDZIELA Michał Adam: pozycja 7 : 3,35% (1 515 głosów)
- KANIA Szymon Henryk: pozycja 8 : 3,35% (1 515 głosów)
- GŁOMBEK Marek Michał: pozycja 9 : 3,35% (1 515 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZIEBURA Michał Jerzy: pozycja 1 : 4,28% (1 534 głosów)
- RABASZOWSKI Piotr Marian: pozycja 2 : 4,28% (1 534 głosów)
- GONSKA Bronisława: pozycja 3 : 4,28% (1 534 głosów)
- HUDZIEC Ewa Katarzyna: pozycja 4 : 4,28% (1 534 głosów)
- KANIA Łukasz Henryk: pozycja 5 : 4,28% (1 534 głosów)
- GAŁUSZKA Małgorzata Teresa: pozycja 6 : 4,28% (1 534 głosów)
- WDOWIAK Barbara Maria: pozycja 7 : 4,28% (1 534 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PINOCY Sebastian Daniel: pozycja 1 : 0,37% (133 głosów)
- WUZIK Waldemar Dominik: pozycja 2 : 0,37% (133 głosów)
- JACEK-WUZIK Kinga Paulina: pozycja 3 : 0,37% (133 głosów)
- GRUSZCZYK Tomasz Andrzej: pozycja 4 : 0,37% (133 głosów)
- SKOWRON Dorota Maria: pozycja 5 : 0,37% (133 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE JEST JEDNO:
- MAŃKA Otylia Bronisława: pozycja 1 : 0,31% (111 głosów)
- MAŃKA Klaudia Anna: pozycja 2 : 0,31% (111 głosów)
- MAJCHER Leszek Andrzej: pozycja 3 : 0,31% (111 głosów)
- GOGOL Aurelia Teresa: pozycja 4 : 0,31% (111 głosów)
- KLIMEK Łukasz Jacek: pozycja 5 : 0,31% (111 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PSZCZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE:
- SKROBOL Dariusz Mariusz: pozycja 1 : 4,64% (1 665 głosów)
- GRUSZKA Ireneusz Józef: pozycja 2 : 4,64% (1 665 głosów)
- SZUSTER Damian Przemysław: pozycja 3 : 4,64% (1 665 głosów)
- ORSZULIK Barbara Krystyna: pozycja 4 : 4,64% (1 665 głosów)
- WINKLER Adrian Czesław: pozycja 5 : 4,64% (1 665 głosów)
- BROŻEK Joanna Anna: pozycja 6 : 4,64% (1 665 głosów)
- BAZGIER Daria Elżbieta: pozycja 7 : 4,64% (1 665 głosów)
- DZIDA Bartłomiej Piotr: pozycja 8 : 4,64% (1 665 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ:
- TETLA Łukasz Benedykt: pozycja 1 : 0,98% (353 głosów)
- STANOWSKI Dominik Piotr: pozycja 2 : 0,98% (353 głosów)
- WOŹNICZKA Elżbieta Bożena: pozycja 3 : 0,98% (353 głosów)
- CZEMBOR Grzegorz Jerzy: pozycja 4 : 0,98% (353 głosów)
- ORAWIEC Izabela Anna: pozycja 5 : 0,98% (353 głosów)
- GÓRECKA-FOCHTMAN Aleksandra Janina: pozycja 6 : 0,98% (353 głosów)
- KOLARZ Jakub Krzysztof: pozycja 7 : 0,98% (353 głosów)
- LOSKA Wioleta Mariola: pozycja 8 : 0,98% (353 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PSZCZYŃSKA:
- WOJCIECHOWSKA-SMOLARZ Marta Magdalena: pozycja 1 : 2,71% (972 głosów)
- DRZYZGA Edyta Weronika: pozycja 2 : 2,71% (972 głosów)
- RYGUŁA Patrycja Aleksandra: pozycja 3 : 2,71% (972 głosów)
- DRAGON Mateusz Piotr: pozycja 4 : 2,71% (972 głosów)
- WADAS Szymon Paweł: pozycja 5 : 2,71% (972 głosów)
- LAPCZYK Maria Aniela: pozycja 6 : 2,71% (972 głosów)
- STANDURA Marcin Michał: pozycja 7 : 2,71% (972 głosów)
- BIENIOSZEK Marcin Jacek: pozycja 8 : 2,71% (972 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Pierwszy trening polskich piłkarzy pod okiem 2500 kibiców
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?