Władze powiatu łowickiego rozdadzą za makulaturę 700 żywych choinek

Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek
Władze powiatu łowickiego rozdadzą za makulaturę 700 żywych choinek
Władze powiatu łowickiego rozdadzą za makulaturę 700 żywych choinek Powiat łowicki
Władze powiatu łowickiego po raz drugi organizują akcję „Eko-choinka”. W dniach 19 - 21 grudnia w godz. 8-18 na parkingu przy budynku Starostwa Powiatowego w Łowiczu za makulaturę rozdane zostanie 700 ciętych świerków. Z powodu pandemii COVID-19 w tym roku akcja będzie wyglądała inaczej niż poprzednio.

Władze powiatu łowickiego rozdadzą za makulaturę 700 żywych choinek.

Akcja polega na zamianie 5 kg makulatury, zważonej i spakowanej, na jedną choinkę. Jest ona skierowana do mieszkańców powiatu łowickiego.

Warunkiem udziału jest wcześniejsze wrzucenie do urny zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Urna wystawiona będzie przed wejściem do głównego budynku Starostwa Powiatowego w Łowiczu (ul. Stanisławskiego 30) w dniach 11-13 grudnia w godzinach 6-18 oraz 14 grudnia w godzinach 6-12. Jedno zgłoszenie może zawierać dane tylko jednej osoby, która otrzyma drzewko.

W dniach 15 – 16 grudnia 2020 roku w godzinach od 6 do 18 pracownik Starostwa Powiatowego w Łowiczu skontaktuje się na podany w zgłoszeniu numer telefonu z uczestnikiem akcji, podając datę i przedział czasowy zdania makulatury i odbioru drzewka.
Niestawienie się w wyznaczonym dniu i przedziale czasowym w celu zdania makulatury i odbiór drzewka będzie jednoznaczne z rezygnacją z udziału w akcji.

Do rozdysponowania jest 700 sztuk drzewek. W sytuacji, gdy ilość zgłoszeń przekroczy liczbę przewidzianych do rozdania drzewek organizator dokona losowania zgłoszeń.

Marlena Maląg o programach dla seniorów - iPolitycznie plus

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Władze powiatu łowickiego rozdadzą za makulaturę 700 żywych choinek - Dziennik Łódzki

Wróć na lowicz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie