Władze Łowicza odwołały edukacyjną galę [LISTA NAGRODZONYCH]

Redakcja
Naczelnik Małgorzata Nowak w imieniu przebywającego na covidowej kwarantannie włodarza miasta poinformowała o odwołaniu uroczystości wręczenia nagród z okazji DEN
Naczelnik Małgorzata Nowak w imieniu przebywającego na covidowej kwarantannie włodarza miasta poinformowała o odwołaniu uroczystości wręczenia nagród z okazji DEN Rafał Klepczarek
Władze Łowicza poinformowały dziś (12 października), że ze względu na znaczny wzrost liczby osób zakażonych COVID-19 i objęcie całego kraju żółtą strefą odwołana została uroczystość wręczenia nagród dla pracowników szkół i przedszkoli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Miała się ona odbyć w najbliższą środę w Sali Radzieckiej Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

- Pracownikom wszystkich szkół i przedszkoli składam ogromne podziękowanie za pracę, zaangażowanie, postawę w tej trudnej rzeczywistości, z którą przez ostatnich kilka miesięcy przyszło nam wszystkim się mierzyć – życzy Małgorzata Nowak, naczelnik wydziału spraw społecznych łowickiego ratusza, która w imieniu burmistrza poinformowała o odwołaniu edukacyjnej gali.

Burmistrz Krzysztof Kaliński ze względu na trudną sytuację finansową miasta w tym roku przyznał tylko 12 nagród z okazji popularnego Dnia Nauczyciela. Rok temu z okazji DEN władze Łowicza nagrodziły aż 36 osób.

Pracownicy szkół, przedszkoli oraz miejskiego zakładu ekonomiczno-administracyjnego wskazani przez dyrektorów placówek otrzymają po 3 tys. zł. Nagrody te trafią do nauczycielek Teresy Mróz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łowiczu, Marleny Dylik, wicedyrektorki SP nr 2, Małgorzaty Dróżki z SP nr 3, Wiesławy Skrzypińskiej z SP nr 4, Piotra Wysockiego z SP nr 7, Michała Czapnika z samorządowej szkole muzycznej, Magdaleny Szremskiej z Przedszkola nr 5, Agnieszki Stachurskiej – Jelonek z Przedszkola nr 7 oraz pracowników szkolnej obsługi i administracji Joanny Kotras z Przedszkola nr 4, Krystyna Jagody z Przedszkola nr 5, Moniki Sławek z Przedszkola nr 7 i Witolda Janickiego z Zakład Ekonomiczno- Administracyjnego w Łowiczu.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z ubiegłorocznej miejsko-powiatowej gali edukacyjnej w Łowiczu.

Podatek od psa

Wideo

Materiał oryginalny: Władze Łowicza odwołały edukacyjną galę [LISTA NAGRODZONYCH] - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie