Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 1:2(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz (zielone stroje) grała z Pelikanem Łowicz
Warta Sieradz (zielone stroje) grała z Pelikanem Łowicz Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 1:2. W środowe popołudnie na stadionie MOSiR Sieradz rozegrano mecz 21. kolejki III ligi pomiędzy miejscową Wartą, a Pelikanem Łowicz. Spotkanie zakończyło się porażką Warty 1:2.

Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 1:2
Prowadzenie dla miejscowych, w 22 minucie, zdobył Mikael Idzikowski.W 43 minucie do remisu doprowadził Robert Kowalczyk.Za to w 73 minucie Bartosz Narożnik zapewnił Pelikanowi trzy punkty.

Więcej o meczu oraz pozostałych spotkaniach 21. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej w czwartkowym "Dzienniku Łódzkim".