Wakacje w Łowiczu i nie tylko. Wybrane atrakcje

Rafał Klepczarek
Archiwum
W wakacje w Łowiczu nie można się nudzić. Przedstawiamy naszym Czytelnikom kilka propozycji na ten tydzień. Szczególnie polecamy odbywającą się pod naszym patronatem sobotnią imprezę w Łyszkowicach.

"Szalone lata 80" - pod taką nazwą Łyszkowicki Ośrodek Kultury organizuje sobotnią (11 lipca) imprezę na gminnym targowisku. W programie występ zespołów The Thrill, Forever Young, The Postman, Gino e Mareluna oraz The King's Friends.
Start godz. 17.30. Wstęp jest bezpłatny.

Łowicki Ośrodek Kultury

We wtorek, 7 lipca o godz. 10 rozpoczną się "Oskarowe niespodzianki", czyli filmowe niespodzianki dla najmłodszych.

W czwartek, 9 lipca o godz. 10 rozpocznie się projekcja filmu "Wicher".

Muzeum w Łowiczu
W sobotę i niedzielę (11-12 lipca) w godz. 11-17 w przymuzealnym skansenie będą odbywać się warsztaty rękodzieła ludowe. W sobotę wstęp wyceniono na 3 zł, a w niedzielę jest on bezpłatny.

W środę, 8 lipca o godz. 11 rozpoczną się warsztaty dla dzieci i młodzieży pt. "Pocztówka z wakacji". Wstęp 6 zł od osoby.

Przewodnik PTTK czeka
W niedzielę, 12 lipca o godz. 13 na Starym Rynku na chętnych będzie czekał przewodnik PTTK, który za darmo oprowadzi po Łowiczu.

Bazylika katedralna
W środę, 8 lipca o godz. 19.30 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Organowego "Johann Sebastian Bach" wystąpi Michel Colin (Francja). W programie: J. S. Bach, Ch. Gounod,A. Guilmant. Bilety wyceniono na 5 i 10 zł.

Nowe rozporządzenie w związku z pandemią

Wideo

Dodaj ogłoszenie