W niedzielę II-ligowy Pelikan Łowicz podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Tomasz Imiński
W pierwszym wiosennym meczu Pelikan przegrał w Rzeszowie 0:4. W drugim było już znacznie lepiej, ale łowiczanie tylko zremisowali 0:0 z Puszczą Niepołomice. Tak więc do trzech razy sztuka! W niedzielę zespół Roberta Wilka zagra ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Spotkanie przeciwko Puszczy mogło się podobać. Szczególnie w drugiej połowie, kiedy to Pelikan raz za razem gościł pod bramką rywali. Najbliżej szczęścia był Radosław Domińczak, który w 72. minucie egzekwował rzut wolny, a piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki... To mogła być piłka meczowa.

- Walki i zaangażowania naszym zawodnikom odmówić nie można. Szkoda tylko, że nie wykorzystaliśmy choć jednej sytuacji podbramkowej - mówił po bezbramkowym remisie z Puszczą Niepołomice Robert Wilk, trener Pelikana. - Cóż, skoro nie zdołaliśmy wygrać, to musimy cieszyć się z punktu.