Utrudnienia na ul. 3 Maja w Łowiczu potrwają do piątku [ZDJĘCIA]

Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek
Utrudnienia na ul. 3 Maja w Łowiczu potrwają do piątku
Utrudnienia na ul. 3 Maja w Łowiczu potrwają do piątku Rafał Klepczarek
Udostępnij:
Zgodnie z zapowiedzią miejskich urzędników od wtorku (17 listopada) utrudniony jest przejazd przez ulicę 3 Maja w Łowiczu. Na cztery dni została ona zamknięta fragmentarycznie dla ruchu między Tkaczewem a gmachem Poczty Polskiej. Ruch pojazdów odbywa się przez tymczasową drogę technologiczną po dawnej rampie kolejowej.

Utrudnienia na ul. 3 Maja w Łowiczu potrwają do piątku.

Konsorcjum firm Trakt i PRD Kutno za blisko 7,9 mln zł buduje od strony ronda na ul. 1 Maja drogi dojazdowe do wiaduktu powstającego na zlecenie PKP PLK nad ul. 3 Maja.

We wtorek rozpoczęło się podłączenie wodociągu i kanalizacji do istniejących rurociągów zlokalizowanych w ciągu ul. 3 Maja i fragmentaryczne rozebrana została nawierzchnia drogi i chodników. Po zakończeniu prac jezdnia zostanie otworzona.

Prawdopodobnie wiosną przyszłego roku całkowicie zlikwidowany zostanie przejazd kolejowy na ul. 3 Maja. Termin zamknięcia najważniejszego ciągu komunikacyjnego łączącego Zatorze z z centrum miasta uzależnione jest od postępów prac związanych z budową wiaduktu drogowego.

Z naszych informacji wynika, że co najmniej rok potrwają utrudniania ruchu w tej części miasta. Będzie to czas, gdy przejazd kolejowy na ul. 3 Maja zostanie rozebrany, a wiadukt drogowy nie będzie jeszcze uruchomiony. Zmotoryzowany łowiczanie będą mogli wyjechać z centrum miasta w kierunku Skierniewic jedynie ulicami: Klickiego lub Mostową i dalej Nadbzurzańską.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Materiał oryginalny: Utrudnienia na ul. 3 Maja w Łowiczu potrwają do piątku [ZDJĘCIA] - Dziennik Łódzki

Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie