Trzecia ofiara śmiertelna COVID-19 z powiatu łowickiego

Redakcja
Służby wojewody łódzkiego w sobotę (19 września) powiadomiły o trzeciej śmiertelnej ofierze koronowirusa COVID-19 z powiatu łowickiego
Służby wojewody łódzkiego w sobotę (19 września) powiadomiły o trzeciej śmiertelnej ofierze koronowirusa COVID-19 z powiatu łowickiego Archiwum
Służby wojewody łódzkiego w sobotę (19 września) powiadomiły o trzeciej śmiertelnej ofierze koronowirusa COVID-19 z powiatu łowickiego. To 64-letni mężczyzna.

Mieszkaniec powiatu łowickiego był hospitalizowany w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie i posiadał schorzenia współistniejące.

To trzecia śmiertelna ofiara COVID-19 w Łowickiem. Wcześniej na koronowirusa zmarły dwie osoby: starszy mieszkaniec powiatu łowickiego oraz równie leciwy mieszkaniec powiatu zgierskiego, który zaraził się na weselu w Woli Gosławskiej.

Do tej pory w powiecie łowickim zachorowało 271 osób, z których wyzdrowiały już 256. Obecnie choruje więc 12 osób. 6 jest natomiast objętych nadzorem epidemiologicznym, a 178 znalazło się w kwarantannie.

Jak do tej pory, na COVID-19 zmarły dwie osoby: starszy mieszkaniec powiatu łowickiego oraz równie leciwy mieszkaniec powiatu zgierskiego, który zaraził się na weselu w Woli Gosławskiej.

W województwie łódzkim zanotowano w niedzielę (20 września) 54 kolejnych zakażeń koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki dotyczą:

- 2 dzieci
- 4 młodych kobiet
- 22 kobiet w średnim wieku
- 3 kobiet w starszym wieku
- 1 nastoletniego chłopca
- 9 młodych mężczyzn
- 9 mężczyzn w średnim wieku
- 4 mężczyzn w starszym wieku.

Są to osoby w wieku od 6 do 91 roku życia.

Bodnar nie może pełnić funkcji RPO

Wideo

Materiał oryginalny: Trzecia ofiara śmiertelna COVID-19 z powiatu łowickiego - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie