Otwarcie Premium Park Łowicz planowane jest na 25 października [ZDJĘCIA]

Rafał Klepczarek
Premium Park Łowicz 25 października otworzy swoje podwoje dla klientów. W nowym centrum handlowym uruchomione zostanie 12 sklepów.

Największym z nich o powierzchni handlowej 7 tys. metrów kwadratowych będzie spożywczy Polomarket. Sieć ta zniknęła z miasta parę lat temu, gdy część jej sklepów przekształciła się w odrębny podmiot gospodarczy o nazwie Mila.

Na plac na rogu ul. Broniewskiego i Sikorskiego przeprowadzi się market elektroniczny Neonet (z ul. 3 Maja) oraz sklep obuwniczy CCC (z Galerii Łowickiej). Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ta ostatnia straci także salon książkowo-multimedialny Empik. Nie stanie się to jednak w tym roku, ale prze pewien czas w pelikanim grodzie będą działały dwa tego typu punkty handlowe.

Z nowych sklepów, których marek jeszcze nie ma w Łowiczu, ma zostać otwarta tam drogeria Hebe, sklep odzieżowy Kik, Martes Sport oraz obuwniczy Deichmann.

Jak się dowiedzieliśmy, w nowym centrum otwarty zostanie także drugi w Łowiczu sklep sieci Pepco. Niewykluczone, że zostanie tam otwarty także Textil Market, gdyż jego logo znalazło się na wizualizacjach nowego centrum. Łącznie w październiku tego roku ma tam zostać uruchomione 12 sklepów w trzech pawilonach handlowych.

To jednak nie koniec. Odpowiadająca za tę inwestycję spółka Developer Pro z Konina rozpoczęła komercjalizację drugiego etapu PPŁ, na który złoży się budowa czwartego pawilonu, z ośmioma kolejnymi sklepami lub punktami usługowymi. Ma on zostać oddany do użytku w połowie przyszłego roku.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się także, że zmieni się także oblicze pobliskiego pawilonu na rogu ul. Sikorskiego i Piłsudskiego. Działające w nim sklepy wyprowadzane są do innych lokalizacji, a sam budynek ma zostać wyremontowany i wystawiony na wynajem.

Aktualizacja:

Podajemy pełną listę sklepów, które otwarte zostaną w Premium Park Łowicz:

Spożywczy Polo-market, wielobranżowe Pepco, odzieżowe KiK, Magpie i Takko Fashion, odzieżowo-obuwnicze KS Sport i Martes Sport, obuwnicze CCC i Daichmann, elektro market Neonet, drogeria Hebe oraz Emipik.

Rossmann będzie miał silną konkurencję

Wideo

Dodaj ogłoszenie