Zofia Rasińska wygrała łowicki konkurs na najładniejszy balkon i przydomowy ogród. Mieszkanka os. Marii Konopnickiej triumfowała w pierwszej kategorii. W drugiej zwyciężyła Krystyna Brożek z ul. Strzeleckiej. Obie panie otrzymały nagrody finansowe. Pani Rasińska dostała 350 zł, a pani Brożek o 250 zł więcej. Pieniądze te muszą wydać na zakup towarów w sklepach ogrodniczych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W tym roku konkurs organizowany przez łowicki ratusz cieszył się większym zainteresowaniem niż jego wcześniejsze edycje. Komisja konkursowa oceniała cztery balkony oraz osiem ogródków.
Drugie miejsce w kategorii balkonowej przypadło w udziale Annie Urbanek (dostała w nagrodę 400 zł na ogrodowe zakupy) z os. Bratkowice, a trzecie Agnieszce Stańczyk (250 zł) z os. Tkaczew. Wśród posiadaczy pięknych ogrodów drugie miejsce zajęła Monika Dobrzyńska (250 zł na zakupy) z ul. Braterskiej, a trzecie Anna Skoneczna z ul. Podgórnej (150 zł).

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!