Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa zlikwidowała stanowisko wiceprezesa

Redakcja
Czekamy na komentarz Macieja Golana (z lewej), wiceprezesa ŁSM
Czekamy na komentarz Macieja Golana (z lewej), wiceprezesa ŁSM Rafał Klepczarek
Rada Nadzorcza Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej na wniosek prezesa Mariusza Siewiery w tym tygodniu odwołała ze stanowiska jego zastępcę Macieja Golana. Z przyczyn ekonomicznych oraz działań zmierzających do reorganizacji struktur administracji spółdzielni zlikwidowano stanowisko wiceprezesa.

Przedstawiciele ŁSM, z którymi rozmawialiśmy, zapewniają, że decyzja ta nie jest skierowana personalnie w osobę Macieja Golana, który na razie nie odniósł się do naszej prośby komentarz.

Z naszych informacji wynika, że rozwiązano z nim umowę z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Został on także zwolniony z obowiązku świadczenia pracy.

Według nowych zasad w skład Zarządu ŁSM ma wejść prezes, główna księgowa oraz przedstawiciel pionu technicznego. Obecnie działa w nim: prezes Mariusz Siewiera oraz główna księgowa Marta Tylkowska. Władza wykonawcza ŁSM o „techniczną” osobę zostanie uzupełniona w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

- Naszym celem jest to, aby członkami zarządu byli pracownicy spółdzielni, dla których byłaby to dodatkowa funkcja – dodaje Mariusz Siewiera, prezes ŁSM. – Dzięki temu będzie on mniej kosztowny dla spółdzielców.

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo

Materiał oryginalny: Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa zlikwidowała stanowisko wiceprezesa - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie