Grali w halówkę i zbierali na wdowy oraz sieroty

Rafał Klepczarek
Grzegorz Radzikowski, komendant KPP w Łowiczu nagradza ekipę z ZK, która zdobyła drugie miejsce
Grzegorz Radzikowski, komendant KPP w Łowiczu nagradza ekipę z ZK, która zdobyła drugie miejsce Rafał Klepczarek
Funkcjonariusze z KWP w Łodzi wygrali turniej halowej piłki nożnej służb mundurowych o puchar komendanta powiatowego policji w Łowiczu.

W nietypowych zawodach piłkarskich wzięło udział 11 drużyn. Wśród nich znalazły się policyjne ekipy z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kutna, Pajęczna, Zduńskiej Woli i Łowicza. Do sportowej rywalizacji włączyli się także reprezentanci Zakładu Karnego w Łowiczu, miejscowej jednostki PSP i Nadleśnictwa w Kutnie.

Po zaciętych meczach I miejsce zdobyła drużyna z KWP w Łodzi. Na drugim uplasowali się piłkarze z ZK, a na trzecim funkcjonariusze KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Podczas łowickich rozgrywek, które odbywały się w hali nr 1 Ośrodka Sportu i Rekreacji, przyznano także wyróżnienia. Tytuł „Najlepszego bramkarza” zdobył Rafał Gospoś z łowickiego ZK. Z kolei za najbardziej wartościowego gracza uznano Tomasza Olczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Wyróżnienie otrzymał również najstarszy zawodnik piłkarskich zmagań - Mirosław Kosiorek z łowickiej Służby Więziennej.

Podczas rozgrywek odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Kibice muszą sięgnąć do kieszeni

Wideo

Dodaj ogłoszenie