18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Fajerwerki z Nieborowa

Artykuł sponsorowany
HURTOWNIA FAJERWERKÓW W NIEBOROWIE ISTNIEJE OD 1991 ROKU, CZYLI JUŻ OD PONAD 20 LAT. MOŻE JEST TO NIEZBYT DŁUGO BIORĄC POD UWAGĘ IŻ OGNI E SZTUCZNE POJAWIŁY SIĘ W CHINACH W CZASACH DYNASTII HAN CZYLI OK. 2200 LAT WCZEŚNIEJ, LECZ WYSTARCZAJĄCO DŁUGO, ABYŚMY NABRALI DOŚWIADCZENIA W DOBORZE ASORTYMENTU, DOSTAWCÓW ORAZ PRZEWIDYWANIA ZMIENIAJĄCYCH SIĘ Z CZASEM UPODOBAŃ KLIENTÓW .

PO KILKU LATACH WSPÓŁPRACY Z JEDNYM IMPORTEREM ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA ROZSZEŻENIE GRONA DOSTAWCÓW WYBIERAJĄC Z ICH OFERTY TYLKO NAJCIEKAWSZE I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY.
W TEN SPOSÓB STWORZYLIŚMY NASZ WŁASNY KATALOG ,KTÓRY ZAWIERA JUŻ PONAD 200 POZYCJI.
W SKŁAD OFERTY WCHODZĄ: RAKIETY, PETARDY, FONTANNY, RZYMSKIE OGNIE , MOŹDZIERZE I WYRZUTNIE WIELOSTRZAŁOWE, A TAKŻE ZIMNE OGNIE, PNEUMATYCZNE WYRZUTNIE KONFETTI, FLARY, DYMY, FONTANNY TORTOWE, NABOJE DO PISTOLETÓW STARTOWYCH, POCHODNIE STEARYNOWE.

SPECJALNIE DLA ORGANIZATORÓW IMPREZ SYLWESTROWYCH I KARNAWAŁOWYCH ORAZ SPONSORÓW ŚWIATEŁKA DO NIEBA PRZYGOTOWALIŚMY SZEROKĄ GAMĘ PROFESJONALNYCH WYRZUTNI WIELOSTRZAŁOWYCH O RÓŻNYCH EFEKTACH (I ,W , Z , V-EFEKT).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WŁAŚCICIELI SKLEPÓW ( PIROTECHNIKA AMATORSKA W CENACH IMPORTERÓW, DOSTAWA TOWARU WŁASNYM ŚRODKIEM TRANSPORTU)

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH.

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ PO FAJERWERKI DO NIEBOROWA A NIE KUPIĆ ICH PO PROSTU W MARKECIE CZY DYSKONCIE?

U NAS DOWIECIE SIĘ CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO KAŻDYM PRODUKCIE, JAK UŁOŻYĆ SCENARIUSZ I KOLEJNOŚĆ EFEKTÓW NO I OCZYWIŚCIE JAK BEZPIECZNIE UŻYTKOWAĆ OGNIE SZTUCZNE CHCĄC NADAĆ WAŻNEMU WYDARZENIU SZCZEGÓLNEJ I NIEPOWTARZALNEJ ATMOSFERY NIE INWESTUJĄC POWAŻNEJ KWOTY W PROFESJONALNY POKAZ FAJERWERKÓW MOŻNA Z NASZĄ POMOCĄ ZORGANIZOWAĆ GO WE WŁASNYM ZAKRESIE UŻYWAJĄC ZESTAWÓW FAJERWERKÓW DO SAMODZIELNEGO ODPALANIA.

GWARANTUJEMY, ŻE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ WYSTRZAŁOWEGO NA TĘ WYJĄTKOWĄ SYLWESTROWĄ NOC A TAKŻE NA KAŻDĄ WAŻNĄ NOC W CAŁYM 2013 ROKU W GRUDNIU JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI CODZIENNIE W GODZINACH 9-21 ( 24 GRUDNIA 9-14, 25 GRUDNIA NIECZYNNE)

HURTOWNIA "PIRAT"
99-416 NIEBORÓW 160 ( kierunek BOLIMÓW)
TEL 46-838-56-72, 880-133-843
E-MAIL biuro@hurtowniafajerwerki.pl
www.hurtowniafajerwerki.pl

Dodaj ogłoszenie