Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 1:1 (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Pelikan (zielone stroje) zremisował w Elblągu
Pelikan (zielone stroje) zremisował w Elblągu Fot. Arkadiusz Kolpert
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1). W pierwszym wiosennym spotkaniu II ligi wschodniej Pelikan Łowicz, prowadzony przez trenera Macieja Bartoszka, zremisował w Elblągu z Concordią tracąc gola w doliczonym czasie gry.

Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 1:1

Goście objęli prowadzenie w 42 minucie po golu Adriana Świątka. Miejscowi wyrównali w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Gola, strzałem głową, zdobył Japończyk Tomoki Fujikawa. W wyjściowym składzie Concordii, drużyny szkoleniowca z Hiszpanii Jesusa Vincente Gimenza było aż ośmiu obcokrajowców (pięciu Hiszpanów i trzech Japończyków).

Więcej o meczu oraz wydarzeniach w II lidze w poniedziałkowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego".

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0