14. Puchar Marszałka: GKS Bełchatów przed rewelacyjną Stalą Głowno(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
GKS Bełchatów wygrał turniej w Zgierzu
GKS Bełchatów wygrał turniej w Zgierzu Fot. Krzysztof Kiernowicz
14. Puchar Marszałka: GKS Bełchatów przed rewelacyjną Stalą Głowno. Piłkarze GKS Bełchatów złotymi medalistami finałów 14. Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Turniej finałowy rozegrano w niedzielę w Zgierzu.

14. Puchar Marszałka: GKS Bełchatów przed rewelacyjną Stalą Głowno

W decydującym spotkaniu podopieczni trenera Przemysława Przybylskiego wygrali z rewelacyjną Stalą Głowno 8:0. W półfinale Stal wygrała z ŁKS Łódź 1:0, zaś GKS Bełchatów pokonał Wartę Sieradz 3:0. ŁKS i Warta na miejscu trzecim. W turnieju grało natomiast osiem drużyn z okręgów łódzkiego, piotrkowskiego, sieradzkiego i skierniewickiego, które pomyślnie przebrnęły przez eliminacje.
Dodajmy, że najlepszym bramkarzem został Szymon Pajkert z GKS Bełchatów. Królem strzelców Mateusz Bąkowicz (GKS) - siedem goli. Jakuba Karbownika z GKS wybrano najlepszym zawodnikiem.