Dodaj zdjęcie profilowe

avatarbiuroprasowe

Sochaczew

„Pożegnania lata” w Iłowie

2016-08-23 12:03:49

25 sierpnia w Iłowie zagrają największe gwiazdy muzyki tanecznej
Kate Ryan, Akcent, Boys, Classic, Exaited, Extazy, Jorrgus, Milano, Czadoman, Mig i wielu innych usłyszymy już w czwartek, 25 sierpnia, w Iłowie na XIX edycji „Pożegnania lata”. Impreza będzie też okazją do świętowania jubileuszu 15lecia działalności artystycznej zespołu Power Play. Zapraszają agencja eventowa World Media oraz Polo Tv i Radio VOX Fm.

Skoro kończy się lato na muzycznej mapie wydarzeń „obowiązkowych” dla fanów rytmów disco nie może zabraknąć imprezy w Iłowie koło Sochaczewa. Już od 19 lat organizator
– firma World Media - zaprasza na iłowską scenę największe polskie oraz europejskie marki i nazwiska muzyki dance. Podobnie będzie i w tym roku. Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie Kate Ryan. Polską scenę muzyki disco reprezentować będzie ponad 20 wykonawców, wśród których pojawią się m.in.: Akcent, After Party, Boys, Czadoman, Classic, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Mig, Milano, Weekend. Podczas wydarzenia 15-lecie pracy scenicznej świętować będzie wraz z fanami zespół Power Play.

Warto zadbać o to, by 25 sierpnia dzień pracy skończyć nieco wcześniej, bo impreza w Iłowie startuje już o godz. 16.00, (wejście na teren miejskiego boiska od godz. 15.30). Jako pierwsi na scenie pojawią się artyści prezentujący młodszą generację wykonawców disco, a wśród nich: C4, Czamplix, Cosmo, Cover, Sensual, Elixir. Po nich goście usłyszą koncert gwiazd. W pierwszej części wystąpią: Mr Sebi, The Brothers, Doxxx, News, Sonar, Jumper, Quest, Marcus P, Camasutra, Maxx Dance, Diadem, Claudi, Czadoman, Top Girls, After Party, Mig, Etna, Weekend. Po tak dużej dawce polskiej muzyki na scenę wyjdzie Kate Ryan – gwiazda muzyki pop, eurodance, której hity, takie jak „Deseechante", „Libertine" czy „Scream for more" podbijały europejskie listy przebojów.

Po żywiołowej Flamandce scenę przejmie zespół Power Play wraz z przyjaciółmi, którzy zagrają największe przeboje pochodzące z różnych etapów scenicznej działalności „jubilatów” – od „Zawsze coś”, przez „Wolę Ole” po „Pewną historię”.

Po koncercie jubileuszowym gości czekać będzie druga część koncertu gwiazd. W tej odsłonie na scenie wystąpią m.in.: Classic, Boys, Akcent, Exaited, Extazy, Milano, Jorrgus, Adam Chrola. Koncerty skończą się grubo po północy – warto pomyśleć o wolnym piątku.
Organizatorem wydarzenia jest firma World Media, jego partnerami - Wójt Gminy Iłów, Polo Tv i Radio VOX Fm. Imprezę sponsorują: Pamapol, Tyskie, Manta.

Więcej informacji o festiwalu „Pożegnanie lata” można znaleźć na Facebooku: fb.com/pozegnanielata/

Jesteś na profilu biuroprasowe - stronie mieszkańca miasta Sochaczew. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.