Zakład Karny w Łowiczu: Awanse na święto SW. Z okazji listopadowego święta funkcjonariuszy Służby Więziennej w Zakładzie Karnym w Łowiczu odbyła się uroczystość związana z przyznaniem wyższych stopni służbowych. Awanse otrzymało 51 funkcjonariuszy SW w Łowiczu.

Na stopień majora awansowali: Aneta Jakiel, Agnieszka Pikulska i Tomasz Sawicki. Kapitanami zostali natomiast Artur Łuczak i Dariusz Zagawa, a porucznikami: Piotr Borowski, Rafał Gospoś, Waldemar Duranowski, Krzysztof Kazimierczak, Maciej Olkiewicz, Ernest Polit, Radosław Rosiński Kamil Szczapa i Adam Tokarczyk. Z kolei stopień chorążego otrzymali: Anna Dejak, Marek Frątczak, Marcin Kostrzewa, Robert Ślepecki
Podczas obchodów święta SW srebrną odznakę „Za zasługi w pracy penitencjarnej” przyznano majorowi Zbigniewowi Sokalskiemu, a brązowe otrzymali kpt. Izabela Kucińska, chor. Sławomir Bawej i st. sierż. sztab. Anna Kędzierska. Gratulujemy.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

po 15 latach.... (gość)

To klawisze są dziś oficerami ??? Dawniej aby spotkać pułkownika to jechało się do W-wy !!!....obecnie jest to możliwe w grajdole ,,,,,, więcej oficerów niż więźniów czy żołnierzy !!!!!!!!!

gość (gość)

A Pani Hanna Wojciechowska to nic nie dostała?
Widocznie nie wymyślił jeszcze nikt takiego stopnia, bo korpus oficerów i stopień generała to trochę słabo za to co robi.
Z wyrazami szacunku.