Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:3 (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:3
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:3 Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:3 . W meczu drugiej kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Warta Sieradz przegrała na swoim boisku z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:3 (1:1). Sieradzanie nie mogą wygrać z Lechią, na własnym boisku, od 1979 roku. Do soboty nie potrafili strzelić nawet gola tej drużynie, w Sieradzu, od 1985 roku.

Gole dla Warty: Przemysław Sosnowski (37 minuta, głową), Łukasz Mitek (61). Bramki dla Lechii: Daniel Potakowski (9), Jardel Cruz (71), Wiktor Żytek (78, rzut karny).
Warta kończyła w osłabieniu, bo w 77 minucie czerwoną kartką Upomniany został Piotr Bartłoszewski.
Więcej o meczu oraz pozostałych spotkaniach III ligi w poniedziałkowym "Dzienniku Łódzkim".