14 tytułów gazet i czasopism otrzymywać ma w przyszłym roku Włodzimierz Fisiak, marszałek województwa, a jeszcze więcej, bo aż 17, wicemarszałek Witold Stępień.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kiedy oni to wszystko przeczytają? Urząd Marszałkowski zamówił też dla urzędników takie tytuły, jak: "Bydło", "Hodowla i chów bydła", "Owoce, warzywa, kwiaty", "Trzoda chlewna", "Wiadomości wędkarskie" oraz "Zeszyt Problemowy Towarzystwa Wiedzy Obronnej".

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  olex (gość)

  mogą zabrać do czytania dla rodziny lub na podpałkę do centralnego w domu lub cały dzień czytać i nic nie robić

  gość (gość)

  A swoją drogą to ciekaw jestem po co im czasopisma o chodowli bydła. Fisiak chce się dowiedzieć jak ma zarządzać tym bydłem w swoim urzędzie??

  vip (gość)

  Dla każdego ( urzędnika ) coś miłego. W zależności od jego hobby. Jeden lubi wędkować inny ma działkę itd. Trzeba jakoś czas zagospodarować, a jeżeli prasa za pieniądze publiczne dla czego nie skorzystać. Tylko zdaje się, że jest kryzys, duża dziura budżetowa , nie ma środków na inne ważna cele choćby takie jak lecznictwo. Ale co tam. Urzędu marszałkowskiego to nic nie obchodzi, a powinno. Kryzys, ale nie dla urzędników urzędu marszałkowskiego. Oni żyją w innym świecie, ale za nasze pieniądze.