Sylwester Bednarek Sylwester Bednarek

Sylwester Bednarek (© fot. Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zawodnik Roku - Anita Włodarczyk, Trener Roku - Henryk Olszewski, Niespodzianka Roku - Sylwester Bednarek, Osobowość Roku - Anna Rogowska - takiego wyboru dokonała kapituła Lauru Królowej Sportu 2009.

Najlepsi polscy lekkoatleci oraz szkoleniowcy przyjechali ma galę w Bydgoszczy okazałymi limuzynami, a weszli do gmachu po niebieskim dywanie.

Sylwester Bednarek, brązowy medalista mistrzostw świata w skoku wzwyż - przyznał, że za rok nie będzie go już w gronie laureatów w tej kategorii. - Niespodzianka była w Berlinie, a teraz z pewnością kibice będą oczekiwali ode mnie medalu mistrzostw Europy. Jak go w Barcelonie nie wywalczę, to będzie niespodzianka, tylko w drugą stronę, za którą nagród już nie ma.

Utalentowany zawodnik RKS Łódź przeszedł operację kolana. Minionej środy rozpoczął treningi i raczej w sezonie halowym nie wystartuje.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!