Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali pięć osób działających w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się handlem ludźmi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tymczasowo aresztowana została 40-letnia współwłaścicielka holenderskiego klubu, do którego trafiały Polki zwerbowane do prostytuowania się. Za kraty trafili także jej dwaj wspólnicy w wieku 32 i 66 lat. Dozorami policyjnymi objęto 39-latka i 32-letnią kobietę.

Policja zajmowała się sprawą od ponad roku. Policjanci ustalili, że do jednego z holenderskich klubów wywożone są kobiety, które mają świadczyć usługi prostytutek. Policja szacuje, że gang wywiózł do Holandii nawet 30 kobiet z województwa łódzkiego. Sprawa jest rozwojowa.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    bogdankubik1@wp.pl (gość)

    JAKA DBAŁOŚĆ O MIESZKAŃCÓW TAKIE SKUTKI/WŁADZE ŁODZI NIE SĄ ZAINTERESOWANE BEZPIECZEŃSTWEM MIESZKAŃCÓW/.SKRZYWIONA DEMOKRACJA WPĘDZA MIESZKANKI DO AGENCJI NA ZACHODZIE A BIEDA POPĘDZA.