Rozkład jazdy cz.II  PKS ŁÓDŹ, DWORZEC CENTRALNY Przyjazd Kierunek Przez Stan. Odjazd 4:40F, 5:40F, 6:40A, 7:38F, 7:40F, 7:42FG, 8:40U, 8:40Uź, 8:42FG, 9:40F, 10:40U, 10:40Uź, 11:40F, 12:40U, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozkład jazdy cz.II





















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































 PKS ŁÓDŹ, DWORZEC CENTRALNY
Przyjazd Kierunek Przez Stan. Odjazd
4:40F, 5:40F, 6:40A, 7:38F, 7:40F, 7:42FG, 8:40U, 8:40, 8:42FG, 9:40F, 10:40U, 10:40, 11:40F, 12:40U, 12:40, 13:40F, 14:40U, 14:40, 15:10F, 15:30A, 15:40F, 16:40U,
16:40, 17:10FG, 17:40F, 18:10FG, 18:40U, 18:40, 19:40F, 20:40, 21:40
F
Pabianice/Bugaj   3 4:00F, 5:00F, 6:00F, 6:10FG, 7:00A, 7:00, 8:00F, 9:00U, 9:00, 10:00F, 11:00U, 11:00, 12:00F, 13:00U, 13:00, 14:00F, 15:00U, 15:00, 15:40FG, 16:00F, 16:40FG, 17:00U,
17:00, 18:00F, 19:00U, 19:00, 20:00F, 21:00
U
6:10F, 7:10F, 8:10U, 8:10, 8:12FG, 9:10F, 10:10U, 10:10, 11:10F, 12:10U, 12:10, 13:10F, 14:10U, 14:10, 15:10F, 16:10U, 16:10, 17:10F, 18:10U, 18:10, 19:10F,
20:10F, 20:10, 21:10
F
Pabianice/Szpit   3 5:30F, 6:30F, 6:30, 7:30F, 8:30U, 8:30, 9:30F, 10:30U, 10:30, 11:30F, 12:30U, 12:30, 13:30F, 14:30U, 14:30, 15:30F, 16:30U, 16:30, 17:30F, 18:30U, 18:30, 19:30F,
20:30
F
14:25A Pajęczno Łask, Szczerców 4 7:00A
9:30Ucn Pajęczno Pabianice, Szczerców 4 16:10Ucn
9:00L156 Pajęczno Piotrków, Sulmierzyce 2 12:00L156
10:20F, 15:35U Pęczniew Konstantynów, Małyń 6 6:10F, 10:40U
  Piła Uniejów, Gniezno 7 12:00PLaf
6:30A, 7:30F, 8:10L, 8:55F, 10:00F, 12:50L, 14:30F, 15:50A, 16:50F, 18:00L+, 19:30A, 21:40D Piotrków Tuszyn, Srock 2 6:20F, 8:10F, 8:30L, 10:10F, 14:30F, 15:20L+, 17:40F, 18:30L+, 19:40L+, 20:30L+, 22:00D
5:40F Piotrków Tuszynek, Szp, Srock 2 19:00
8:05A, 11:13A, 12:05, 13:33A, 14:23U, 15:05L, 17:33U, 18:25 Piotrków Tuszynek, Szp, Wola Kamocka 2 6:40A, 7:50A, 9:20A, 11:00U, 12:50, 14:20U, 15:50L, 20:10L
9:25L, 15:15U, 20:45U Płock Głowno, Gąbin 7 7:55U, 10:05L, 12:25U
11:05PNnc Płock Kutno 7 19:00PLf<
13:15U Płock Łęczyca, Kutno 7 12:45U
11:10U, 15:10U, 16:40U, 19:10Um Płock Piątek, Kutno 7 8:05U, 10:15U, 15:25U
19:15s Płock Piątek, Żychlin 7 11:25s
9:23UV, 18:15Un Płock, D.A./D.K. Łęczyca, Gostynin 7 10:55UV, 19:05Un
6:15Uc, 9:35A Poddębice Małyń, Jeżew 6 15:40Uc
19:18Um: Poznań Poddębice, Konin, D.A.    
10:24UP, 14:24UP Poznań Uniejów, Konin, D.A. 7 14:00UP, 18:00PUn
17:25UP Poznań Uniejów, Konin, D.K. 7 6:30UP
19:00N+ Przedbórz Bełchatów, Ręczno    
14:31L+, 19:21L+ Przedbórz Tuszyn, Sulejów    
10:15L Przysucha Piotrków, Opoczno 2 11:45Fm
  Przysucha Tomaszów M., Opoczno 1 6:30
9:22PU, 12:12PNmś, 17:12PN Radom Piotrków, Przysucha 2 11:10PU, 15:10PNmś, 18:10PN
10:10Umś, 13:50UP, 17:16NPm Radom Tomaszów M., Odrzywół 1 6:00L, 13:30UPś, 18:30Nm
13:20CU, 22:25CN Radomsko Bełchatów, Kamieńsk 3 6:50U, 17:00N
9:20Um, 14:35Um, 19:30Un Radomsko Bełchatów, Kleszczów 3 12:10Um, 15:40Un, 20:50Um
8:37PUm Radomsko Piotrków, Kamieńsk 2 15:00PUm
9:00Um, 15:05Um Radomsko Piotrków, Przedbórz 2 11:40Um, 17:10Um
 8:05U Rusiec Łask, Szczerców 4 15:30U
15:15L+, 19:31L+ Ruszenice Piotrków, Sulejów    
11:30UP Rybnik Piotrków, Radomsko 2 14:10UP
20:50U+ Rychłocice Łask, Sędziejowice    
19:45PU Rymanów Zdrój Końskie, Szczucin 2 9:00PU
12:50 Rzeczyca  Kurowice, Inowłódź    
13:50PNn Rzeszów Kielce, Stalowa Wola 2 6:00PNn
20:15PLn Rzeszów Kielce, Tarnobrzeg 2 13:10PLn
  Rzgów   2 7:50A<
9:18A Rzgów-Centrum Handlowe      
7:42Nl, 17:12U Sieradz Lutomiersk, Prusinowice 6 18:00U
6:35Nl Sieradz Lutomiersk, Zduńska Wola 6 16:50Ni, 20:00U7)
19:50^ Sieradz Łask, Burzenin    
8:30L+6v, 11:50Fm, 13:10F, 14:00U, 14:30F Sieradz Łask, Zduńska Wola 5 9:40Fm, 10:30F, 12:00Fm, 13:00L, 15:10L+6v, 15:50U, 18:50Um, 19:50Ni, 20:30^
7:35Fm, 12:00Fm, 15:30Fm, 19:00Fm Sieradz Szadek, Warta 6 12:10Fm, 14:30Fm, 16:00Fm, 20:20Fm
  Sieradz Szadek, Zduńska Wola 6 11:10F
17:05Nn Sierpc Łowicz, Płock 7 17:45Nn
9:52PUc Skarżysko Kam. Piotrków, Końskie 2 16:00PUc
  Skotniki Tuszyn, Sulejów 2 16:20L
19:27PNn Słupsk Włocławek, Chojnice 7 11:40PL
9:25F, 17:15Nm Szczerców Łask, Zelów 4 12:20F
16:00NiP Świeradów Zdrój Sieradz, Jelenia Góra 5 7:00NlP
13:02A Świnice Ozorków    
15:01U Świnice Poddębice, Niewiesz, Sk    
12:50UP Tarnobrzeg Kielce, Staszów    
  Tarnobrzeg Piotrków, Sandomierz 2 16:30UP
6:55Fm, 7:50Fm, 14:15Dś/, 17:55Un Tomaszów M. Czarnocin 1 7:40Fm%, 9:30L|, 12:30An, 16:30U
11:45A Tomaszów M. Czarnocin, Ujazd 1 5:50A
8:45Fm% Tomaszów M. Koluszki, D.K. 1 18:20U+ś
5:20L, 6:10, 6:40A6, 8:05L+, 8:50U, 9:20L, 9:506v, 11:106v:, 11:40LCś, 12:20, 15:10Unś, 18:50Uh, 20:20 Tomaszów M. Kurowice, Ujazd 1 12:00Am, 12:50, 13:20, 15:00U, 17:30U, 19:00Un, 19:20Lś+, 19:40+Uś, 20:20Uh, 21:40, 22:10U+ś
10:05U Tomaszów M. Tuszynek, Szp. 1 15:20L/ś 
11:40F, 20:50UBh Tomaszów M. Ujazd 1 7:00F, 17:10UBh
7:30Fm%, 18:10L+ś Tomaszów M. Wolbórz 1 11:20Fm%, 17:50L+ś
20:40U Turek Aleksandrów, Uniejów 6 15:05U
7:58A Turek Ozorków, Uniejów 6 13:25A
8:37U, 9:14PA, 10:14PU, 14:32U, 21:32Un Turek Poddębice, Uniejów 6/7 11:05U, 16:05PU, 19:05U5+, 19:55Un, 22:00Un
8:05U, 16:05Um Turek Szadek 6 10:20U, 18:30U
10:40U Turek Warta, Goszczanów 6 13:10U
9:556v Tuszyn, Rynek Rzgów-Rynek 2 8:106v
11:20+U Tuszynek, Szp.   2 10:00+U
15:33PUnc Wałcz D.K. Uniejów, Gniezno    
9:30P, 11:30P, 13:30P, 15:30P, 17:30P, 19:30P, 21:30P Warszawa al. Jan. Rawa Maz. 7 6:00P, 8:00P, 10:00P, 12:00P, 14:00P, 16:00P, 18:00P
19:20P, 21:20P Warszawa Okęcie Głowno, Sochaczew 7 7:10P, 9:10P
9:50U, 13:45U, 19:30^ Warta Szadek 6 6:00U, 8:30U, 20:00^
19:00U+ Widawa Łask, Patoki    
8:50HF, 16:55U Widawa Łask, Sędziejowice 4 7:20F, 8:50F, 10:20A, 18:30U, 21:20U+
6:40F, 7:55F Widawa Pabianice, Zduńska Wola 4 14:30F
19:35PUo7 Wieluń Łask, Konopnica 4 20:30PUo7
7:35Fm, 9:05UC, 9:20PFm, 12:35U, 15:15U, 18:40PU57, 21:12UB Wieluń Łask, Widawa 4 6:40U, 9:20Fm, 11:20U, 12:50Fm, 14:40UB, 16:00UP, 19:20U57
11:00U, 15:50Un Wieluń Łask, Wola Wiązowa 4 13:50U, 16:50Un
9:35A, 14:45Un Wieluń Widawa, Działoszyn 4 11:10A, 16:20Un
9:05Fm Wieruszów Łask, Wieluń    
17:40Pp Władysławowo Włocławek, Gdynia 7 9:10Pp
10:50L, 18:20Um Włocin Zduńska Wola, Błaszki 5 15:10Fm
10:12U<Pn, 14:42U<Pn Włocławek Krośniewice 7 13:05L<Pa, 18:30L<Pa
8:19U<Pn Włocławek Lubień Kuj. 7 15:40L<Pa
8:50Um, 9:37A Włoszczowa Piotrków, Przedbórz 2 12:10Um, 13:20A
7:25F, 8:50S Wola Wiązowa Łask, Widawa    
9:36S Wolbórz Czarnocin 2 13:10S
12:04PU Wrocław Sieradz, Kępno 5 13:40PU
8:20U Zakrzow-Wieś Piotrków, Opoczno 2 10:30U
18:45P Zamość Piotrków, Biłgoraj 2 10:00P
10:10F Zduńska Wola Łask    
  Zduńska Wola Szadek 6 15:30F
6:25A, 13:35U, 15:45NC Zelów Pabianice, Łask 4 10:00U, 13:30F, 14:10F, 14:50A, 18:00U
6:50A Zygry Konstantynów, Małyń 6 16:10UBe
20:00L+ Żarnów Piotrków, Sulejów 2 9:40A, 15:20F


 


Legenda


$ - kursuje w letnie wakacje szkolne z wyjątkiem świąt i niedziel

% - nie kursuje od 11.VII do 31.VIII

) - kursuje 26.XII i poniedziałek wielkanocny

* - kursuje od piątku do poniedziałku od 15.VI do 24.IX 2001

+ - kursuje w dni świąteczne - niedziele i święta

/ - nie kursuje 11 listopada

1 - kursuje w poniedziałki

5 - kursuje w piątki

6 - kursuje w soboty

7 - kursuje w niedziele

: - nie kursuje w Wielka Sobotę

; - nie kursuje 1,2,3 maja

< - kurs przelotowy - kasa nie prowadzi sprzedaży

A - nie kursuje w niedziele i święta

B - kursuje codziennie oprócz sobót

C - kursuje w soboty, niedziele i święta

D - nie kursuje 24, 25, 26, 31.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy

F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

G - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych

H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych od poniedziałku do piątku w dni robocze

L - nie kursuje 25, 26.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy

N - nie kursuje 25.XII i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych

P - kurs pośpieszny

S - kursuje w dni nauki szkolnej

U - nie kursuje 25.XII, Nowy Rok i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych

V - kurs pośpieszny

W - kursuje w okresie wakacji szkolnych

- nie kursuje na odcinku Konin-Licheń od 15.XII do 15.IV

^ - kursuje w niedziele od 27.V do 30.IX

a - nie kursuje 2 stycznia

b - kursuje od 1.VII do 31.VIII

c - nie kursuje 26.XII

e - nie kursuje 01, 03.V, Boże Ciało, 15.VIII, 01,11.XI

f - nie kursuje 27.XII

g - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych

h - nie kursuje 24.XII

i - nie kursuje w drugi dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy

l - nie kursuje 24.XII, oraz Wielką Sobotę

ł - nie kursuje na odcinku Konin-Licheń w okresie od 13.XI do 15.IV

m - nie kursuje 24 i 31.XII

n - nie kursuje 24 i 31.XII. oraz Wielką Sobotę

o - nie kursuje 23.XII i 30.XII

ó - kursuje 1.XI

p - kursuje codziennie od 15.VI do 7.IX

s - kursuje w piątki, soboty i niedziele

ś - nie kursuje w Boże Ciało

v - nie kursuje w soboty przypadające w dni świąteczne

w - kursuje od 8.IX do 14.VI

ź - kursuje co drugi miesiąc na przemian z PKS Pabianice

| - nie kursuje w okresie wakacji za wyjątkiem świąt i niedziel

~ - kursuje codziennie od 24.VI do 31.VIII


góra

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!