Rozkład jazdy cz.I PKS ŁÓDŹ, DWORZEC CENTRALNY Przyjazd Kierunek Przez Stan. Odjazd 11:15F Bełchatów Łask, Zelów 4 16:40NC, 19:10Nm 6:20U, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Rozkład jazdy cz.I































































































































































































































































































































































































































































































































































PKS ŁÓDŹ, DWORZEC CENTRALNY
Przyjazd Kierunek Przez Stan. Odjazd
11:15F Bełchatów Łask, Zelów 4 16:40NC,
19:10
Nm
6:20U,
7:15F, 8:20U,
8:50A, 9:10F,
10:10F, 10:30N,
11:10F, 12:00U,
12:50A, 13:20F,
14:00U, 15:20F,
16:20N, 16:45U6+,
16:50F, 17:30Um,
18:30N, 20:50U,
22:25
F
Bełchatów Pabianice 3 7:25F,
8:40U, 9:20A,
10:30F, 11:20NC,
11:30F, 12:30F,
13:00U, 13:30F,
14:00U, 14:50U,
16:30F, 17:30U6+,
17:30F, 18:20Um,
19:10N+, 19:50N,
22:30
N
20:48FG Będków k/Czarnocina Czarnocin 1 18:20FG
  Bronisławów - Zal. Czarnocin, Tomaszów Maz.  1 9:30g
18:50W Bronisławów - Zal. Kurowice, Tomaszów Maz. 1 12:50$
7:35F,
9:50
6+
Brzeg Konstantynów, Pęczniew 6 17:30
11:50PN Busko Zdrój Piotrków, Kielce 2 14:40PN
10:50UV Bydgoszcz Włocławek, Toruń 7 14:00UV
9:05Fm Chudoba Zduńska Wola, Błaszki    
10:25UV,
18:50
*
Ciechocinek Łęczyca, Nieszawa 7 7:55*,
12:30
UV
16:55UB Czarnocin      
  Czarnocin Andrespol, Brójce 1 15:10UB
10:16L,
13:00F, 15:56L,
17:301567, 20:40
U
Częstochowa Łask, Szczerców 4 6:101567,
11:30L, 17:10
L
11:50Fm,
16:00
U
Drzewica Piotrków, Opoczno 2 13:40L
10:26Un; Drzewica Piotrków, Przysucha 2 13:00Un;
17:40PwU Gdynia Włocławek, Toruń 7 9:10PwU
9:40U Gniezno Łęczyca, Słupca 7 13:20U
19:307U) Goszczanów Szadek, Warta    
10:00U,
16:53
U
Grójec Rawa Maz., Biała Rawska 1 13:05U,
18:00
U
9:55PUn Inowrocław   7 15:30PUn
  Izbica Kuj. Łęczyca, Kłodawa 7 13:50F
8:30F Izbica Kuj. Mazew, Kłodawa    
17:00U Jeżew Małyń 6 14:20U
10:37U Jędrzejów Piotrków, Włoszczowa 2 15:40U
9:08U Kalisz Zduńska Wola, Błaszki 5 10:50U
  Karpin   1 6:10F
7:35F Karpin Andrespol, Brójce    
6:45F Karpin Andrespol, Kurowice 1 5:20F,
15:30
F
12:55<Pa,
18:20
L<Pa
Katowice Częstochowa 2 10:20U<Pn,
15:00
U<Pn
16:25PUnc,
18:37
PU7
Kielce Piotrków, Końskie 2 11:30UP,
18:50
PUnc
9:05UP Kielce Piotrków, Żarnów    
9:50Uh Kłodawa Krośniewice 7 11:30Uh
  Kłodawa Łęczyca, Mazew 7 11:00Uh
18:10U Kociszew Pabianice, Łask    
14:20U,
16:10
F
Koło Grabów 7 8:25U,
9:45
F
18:39U5+ Koło Grabów, Umień 7 11:15A,
16:55
Um
8:35Uh Koło Łęczyca, Grabów 7 7:00U
  Koło Łęczyca, Kłodawa 7 15:55U
9:45Uh,
18:00
Uh
Koło Łęczyca,  Świnice 7 10:25U,
12:20Uh, 18:40
Uh
16:39U Konin, D.A. Poddębice, Turek 7 9:05PA
9:36Um; Końskie Piotrków, Żarnów 2 12:30Um;,
19:30
U7
13:20A,
18:20
U+ś
Końskie Tomaszów M., Opoczno 1 11:00A
16:10NnP Koszalin Toruń, Człuchów 7 7:30LP
18:35Lf< Kraków Piotrków 2 11:20PNnc
11:40P,
17:40P, 22:40
P
Kraków Piotrków, Katowice 2 7:05P,
12:00P, 18:00
P
15:30L<Pa Kraków Przedbórz, Jędrzejów 2 8:30U<Pn
16:10NnP Krosno Częstochowa, Tarnów 2 9:30LP
17:25PU Krynica D.K. Piotrków, Nowy Sącz D. 2 7:00PU
19:10NiP Kudowa Zdrój Sieradz, Wrocław 5 8:30NlP
5:15F Kurowice      
  Kutno Łęczyca, Witonia 7 15:45U
7:55U,
9:25
U
Kutno Piątek 7 16:50U,
19:45
Um
11:45U Kutno Piątek, Żychlin 7 14:15U
21:45 Licheń Grabów, Konin, D.A. 7 14:25
15:20U Licheń Świnice, Konin, D.A. 7 5:25U
10:40PN,
14:10
PNm
Lublin Tomaszów M., Radom 1 12:20PN,
16:25
PNm
17:30UP,
20:09NP
Lublin D.A. Tomaszów M., Radom D.A. 1 5:30UP,
8:20
NP
8:30Fm Lututów Łask, Sieradz    
7:30P Lwów Piotrków, Rawa Ruska 8 18:35P
7:556,
12:25
U
Łask Pabianice 4 19:40+U,
21:00
U
17:00P~ Łeba Bydgoszcz, Lębork 7 12:00P~
7:45* Łęczyca   7 19:10*
7:47A<,
15:17A, 15:47
A
Łódź ul. 11 Listopada      
11:50U Mława Kutno D.K., Płock, D.K. 6 14:00U
16:45U,
21:35
U+ś
Nowe Miasto Kurowice, Inowłódz 1 7:30A6,
10:30U, 15:40
Unś
7:25N,
10:40N, 14:40
U
Nowe Miasto Ujazd, Inowłódz 1 9:00U,
14:00N, 18:00
N
  Odrzywół Piotrków, Drzewica 2 17:00U
8:05A,
17:15L+ś, 19:25U+ś,
21:55
N
Odrzywół Tomaszów M., Inowłódz 1 11:30L,
14:30Unś, 16:00
N
18:30Pb Olsztyn Płock, Nidzica 7 6:30Pb
19:30Ls Opoczno Piotrków 2 21:00Ls
  Opoczno Piotrków, Mniszków 2 14:50L
9:50Fm Opoczno Tomaszów M.    
15:50U Opoczno Tomaszów M., Inowłódz 1 10:00U
11:07U Opole Sieradz, Kluczbork 5 14:00U,
17:40
Um
14:42Um,
19:45
UP
Opole Sieradz, Olesno 5 7:40UP
11:02PU,
15:27
PNn
Ostrowiec Św. Piotrków, Starachowice 2 13:50PU,
17:20
PNn


Legenda


$ - kursuje w letnie wakacje
szkolne z wyjątkiem świąt i niedziel

% - nie kursuje od 11.VII do 31.VIII

) - kursuje 26.XII i poniedziałek wielkanocny

* - kursuje od piątku do poniedziałku od 15.VI do 24.IX 2001

+ - kursuje w dni świąteczne - niedziele i święta

/ - nie kursuje 11 listopada

1 - kursuje w poniedziałki

5 - kursuje w piątki

6 - kursuje w soboty

7 - kursuje w niedziele

: - nie kursuje w Wielka Sobotę

; - nie kursuje 1,2,3 maja

< - kurs przelotowy - kasa nie prowadzi sprzedaży

A - nie kursuje w niedziele i święta

B - kursuje codziennie oprócz sobót

C - kursuje w soboty, niedziele i święta

D - nie kursuje 24, 25, 26, 31.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy

F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

G - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych

H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych od poniedziałku do piątku
w dni robocze

L - nie kursuje 25, 26.XII, 1 stycznia i dwa dni Wielkanocy

N - nie kursuje 25.XII i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych

P - kurs pośpieszny

S - kursuje w dni nauki szkolnej

U - nie kursuje 25.XII, Nowy Rok i pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych

V - kurs pośpieszny

W - kursuje w okresie wakacji szkolnych

- nie kursuje na odcinku Konin-Licheń od 15.XII do 15.IV

^ - kursuje w niedziele od 27.V do 30.IX

a - nie kursuje 2 stycznia

b - kursuje od 1.VII do 31.VIII

c - nie kursuje 26.XII

e - nie kursuje 01, 03.V, Boże Ciało, 15.VIII, 01,11.XI

f - nie kursuje 27.XII

g - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych

h - nie kursuje 24.XII

i - nie kursuje w drugi dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy

l - nie kursuje 24.XII, oraz Wielką Sobotę

ł - nie kursuje na odcinku Konin-Licheń w okresie od 13.XI do 15.IV

m - nie kursuje 24 i 31.XII

n - nie kursuje 24 i 31.XII. oraz Wielką Sobotę

o - nie kursuje 23.XII i 30.XII

ó - kursuje 1.XI

p - kursuje codziennie od 15.VI do 7.IX

s - kursuje w piątki, soboty i niedziele

ś - nie kursuje w Boże Ciało

v - nie kursuje w soboty przypadające w dni świąteczne

w - kursuje od 8.IX do 14.VI

ź - kursuje co drugi miesiąc na przemian z PKS Pabianice

| - nie kursuje w okresie wakacji za wyjątkiem świąt i niedziel

~ - kursuje codziennie od 24.VI do 31.VIII
góra

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!