Opiekun widzewiaków Paweł Janas będzie mógł dyrygować Grzegorzem Lato Opiekun widzewiaków Paweł Janas będzie mógł dyrygować Grzegorzem Lato

Opiekun widzewiaków Paweł Janas będzie mógł dyrygować Grzegorzem Lato. (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w tę niedzielę w Warszawie dojdzie do niecodziennego wydarzenia. Trener Widzewa Paweł Janas zostanie bowiem szkoleniowcem prezesa PZPN Grzegorza Laty.

Zapewniamy, że to w żadnym razie nie pomyłka. W hali sportowej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 zostanie bowiem rozegrany charytatywny mecz między zespołem Orange i Przyjaciele a reprezentacją polskich dziennikarzy.

Opiekunem pierwszego zespołu będzie właśnie Janas. W jego drużynie oprócz Laty kibicom mają się zaprezentować m.in.: Dickson Choto, Maciej Rybus oraz jeden z asystentów Janasa w Widzewie Piotr Stokowiec. Bardzo chce wystąpić także napastnik widzewiaków Marcin Robak.

Zapowiadają się więc ogromne emocje. Niektórzy już przyjmują zakłady, czy Janas odważy się zdjąć Latę (króla strzelców mistrzostw świata z 1974 roku) z boiska.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!