Drugoligowi koszykarze KS Księżaka Łowicz rozegrają mecz charytatywny z pierwszoligowym ŁKS. Dochód ze spotkania, które odbędzie się w Łodzi 10 grudnia, przekazany będzie 12-letniej Roksanie, u której stwierdzono porażenie mózgowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Dziecko przebywa w jednym z łódzkich domów dziecka. Za pieniądze przez nas zebrane będzie sfinansowana jej rehabilitacja - mówi Robert Kucharek, menedżer Księżaka Łowicz.

Pomysł organizacji meczu wysunęła Fundacja Mała Księżniczka. Działacze Księżaka podchwycili temat, podobnie jak ŁKS. Mecz rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 19 w hali przy ul. Unii w Łodzi. W przerwach planowane są licytacje.

* * * * *


Imprezę dla dzieci, choć o nieco innym charakterze, planują działacze drugoligowego MKS Skierniewice. W piątek, 11 grudnia, w hali OSiR przy ul. Pomologicznej, rozegrany zostanie halowy turniej dla dzieci ze szkół podstawowych o Tęczowe Jabłko. Zgłoszenia przyjmowane są w klubie.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!