Mladen Kascelan może znów zostać piłkarzem ŁKS Mladen Kascelan może znów zostać piłkarzem ŁKS

Mladen Kascelan może znów zostać piłkarzem ŁKS (© fot. Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Karpaty Lwów są skłonne sprzedać lub wypożyczyć Mladena Kascelana, który w sierpniu przeniósł się z Łodzi na Ukrainę.

Czarnogórzec, jeden z najlepszych piłkarzy ŁKS w ubiegłym sezonie, w Karpatach praktycznie nie gra.

W ciągu ponad trzech miesięcy, które Mladen spędził w Karpatach, zagrał tylko w czterech meczach - trzech ligowych i jednym pucharowym. W ekstraklasie w sumie na boisku spędził 174 minuty i obejrzał dwie żółte kartki. Zagrał też w Pucharze Ukrainy przeciwko Metalurgowi Donieck, ale jego zespół przegrał 1:2 i odpadł z rozgrywek.

Szefowie lwowskiego klubu nie są zadowoleni z postawy Kascelana, więc zimą chętnie się z nim rozstaną. Nieoficjalnie wiadomo, że cena za Czarnogórca nie będzie wysoka.

Transfer Kascelana do ŁKS jest możliwy tylko wówczas, gdy klub pozyska nowego inwestora. W barwach zespołu z al. Unii Kascelan spisywał się bardzo dobrze, więc jego powrót byłby poważnym wzmocnieniem.

ŁKS zimą ma rozstać się z kilkoma innymi obcokrajowcami - Dejanem Djeniciem, Dejanem Ognjanoviciem, Gaborem Vayerem i Nerijusem Radżiusem.

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Fan (gość)

    hehe... jak lks będzie jeszcze grał w 1 lidze bo... "3 liga witaj WAM" bo biedactwa(w przenośni i dosłownie) możecie niedługo upadłość ogłosić... a co do kascelana to nawet fajnie było by go zobaczyć w Widzewie. Wojownik zawsze się przyda...