IV liga: W meczu kolejki Ner wygrał z Zawiszą Rzgów, Olaf Okoński w szpitalu, triumf Pilicy, Warty

Dariusz Piekarczyk
Polonia Piotrków
Polonia Piotrków Fot. Dariusz Śmigielski
IV liga: Mecz kolejki Ner Poddębice - Zawisza Rzgów. Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze 10. kolejki IV ligi łódzkiej. Hit to mecz w Byczynie pod Poddębicami, gdzie wicelider tabeli Ner Poddębice gra z liderem Zawiszą Rzgów.

Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Moszczenica 2:0 (1:0),
Astoria Szczerców - Polonia Piotrków 2:3 (1:0).
Ner Poddębice - Zawisza Rzgów 1:0. W 35 minucie gola dla gospodarzy zdobył Igor Świątkiewicz. Od 32 minuty miejscowi grają bez Olafa Okońskiego. Piłkarza, po brutalnym faulu jednego z graczy Zawiszy, zabrało pogotowie do szpitala w Poddębicach. W 55 minucie wynik bez zmian - Ner prowadzi 1:0. W 61 minucie gola dla Zawiszy strzelił Marcin Wałęski. W 84 minucie Ner prowadzi 2:1 po golu Mariusza Rachubińskiego! Jeśli Zawisza przegra, będzie to pierwsza w tym sezonie ligowa porażka drużyny trenera Piotra Kupki. Koniec meczu, Ner wygrywa 2:1!