Piłkarze Hurtapu przygotowują się do spotkania z FC Novą Katowice Piłkarze Hurtapu przygotowują się do spotkania z FC Novą Katowice

Piłkarze Hurtapu przygotowują się do spotkania z FC Novą Katowice (© Justyna Szymańska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze Hurtapu Łęczyca w 9 kolejce ekstraklasy futsalu pokonali na wyjeździe Kupczyk Darkomp Kraków 5: 2. Bramki dla zespołu z Łęczycy strzelili: Daniel Krawczyk (trzy), Artem Kovalov i Igor Sobalczyk.

Po ostatniej wygranej Hurtap z dorobkiem 22 punktów jest liderem tabeli. Ma na swoim koncie 7 zwycięstw, jeden remis i jedną przegraną.

- W Krakowie, poza początkiem meczu, kiedy straciliśmy pierwszą bramkę, zdecydowanie dominowaliśmy na boisku - mówi Andrzej Antos, trener Hurtapu Łęczyca. - Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:1. Trzeciego gola, zdobyliśmy w zaledwie kilkanaście sekund po rozpoczęciu drugiej części spotkania. Po naszej kolejnej, czwartej bramce krakowianie wycofali bramkarza, ale to nam udało się strzelić gola i zakończyć mecz wynikiem 5: 2.

10 kolejka ekstraklasy odbędzie się dopiero za tydzień. Hurtap w piątek, 11 listopada przed własną publicznością o godz. 18 zmierzy się z FC Novą Katowice. Spotkanie zostało uznane za hit kolejki. FC Nova Katowice z 19 oczkami na koncie zajmuje trzecie miejsce w tabeli.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!