Tutaj dowiesz się, które płyty DVD warto kupić, a które są zupełnym niewypałem. Płyty DVD z koncertami stanowią zaledwie niewielki procent oferty DVD w naszych sklepach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tutaj dowiesz się, które płyty DVD warto kupić, a które są zupełnym niewypałem.


Płyty DVD z koncertami stanowią zaledwie niewielki procent oferty DVD w naszych sklepach. Na dodatek często opisy na okładkach płyt DVD z koncertami, na wzór wydawnictw z filmami, zamiast przynosić podstawowe informacje o nagraniach (np. gdzie i kiedy nagrano koncert, jak długo trwa) pełne są reklamowych sloganów. Dlatego często kupowanie DVD przypomina kupowanie kota w worku. Co gorsza ten "kot w worku" często kosztuje blisko 100 zł.

Nasza skala ocen

* - szkoda czasu i sprzętu

** - dla wytrwałych

*** - można zobaczyć i posłuchać

**** - trzeba zobaczyć i posłuchać

***** - rewelacja, ozdoba kolekcji
* * *Do każdej recenzji możecie dopisać swoją opinię na temat opisywanej płyty lub innego, dobrze znanego Ci wydawnictwa DVD prezentowanego wykonawcy. Zapraszamy!
* * *Sklepy płytowe i wypożyczalnie z muzycznymi DVD zainteresowane współpracą i promocją w serwisie NaszeMiasto.pl prosimy o kontakt telefoniczny +42 636-14-63 bądź mailowy. Zapraszamy!Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!